Вшанували пам'ять загиблих воїнів

Дата: 08.05.2024 15:38

8 травня, у День пам’яті та перемоги над нацизмом (1939-1945 р.), разом з європейською спільнотою вшановуємо пам'ять загиблих та всіх жертв Другої світової війни, символом якої з 2014 року в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті.

У цей день в багатьох містах та селах нашої країни до пам’ятників та Братських могил покладаються живі квіти. На жаль, російські загарбники не зробили певних висновків з історії: війна знову прийшла на нашу землю. Тож поряд із пам’ятниками учасникам Другої Світової війни з’являються нові – нинішнім Захисникам України.

Світлу пам'ять полеглих захисників різних поколінь нашої держави вшанували у старостинських округах Пулинської територіальної громади.

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

Вічна пам'ять і слава героям, захисникам рідної землі!