Увага! Конкурс малюнку до Дня захисту дітей «Моя дитяча мрія»

Дата: 01.05.2024 12:20

До Дня захисту дітей службою у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації за участю служби у справах дітей Пулинської селищної ради з 1 по 25 травня 2024 року проводиться конкурс малюнку «Моя дитяча мрія» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, дітей, які перебувають під опікою/піклуванням, дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах та які є внутрішньо переміщеними особами.

Службою у справах дітей Пулинської селищної ради з 1 по 15 травня 2024 року проводитиметься І етап конкурсу – відбірковий тур.

ІІ етап – фінальний тур та оголошення переможців організовує та проводить служба у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації.

Умови участі в Конкурсі

1. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

2. Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

3. Авторські роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються і не повертаються авторам.

4. Роботи можуть використовуватися організаторами Конкурсу для різноманітних виставок та заходів.

Вимоги до малюнків

1. На Конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо.

2. Розмір роботи: формат А-4.

3. Роботи не оформлювати наклейками, малюнки не мають бути зім’яті або згорнуті.

4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

•        назву роботи;

•        прізвище, ім’я, по батькові та вік автора;

•        ПІБ законних представників, батьків та інших осіб;

•        форма влаштування (ПС, ДБСТ, опіка/піклування, біологічна сім’я);

•        назва територіальної громади, на території якої проживає учасник конкурсу;

•        один учасник може представити лише одну роботу.

•        вказати назву конкурсу «Моя дитяча мрія».

Малюнки приносити до служби у справах дітей Пулинської селищної ради, яка знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 13, селище Пулини, ІІ поверх, ліве крило).

Малюнки приймаються до 15 травня цього року.

Урочисте нагородження переможців та призерів фінального туру конкурсу цінними подарунками відбудеться в межах відзначення Дня захисту дітей.

Про дату, час та місце нагородження переможців організаторами конкурсу буде повідомлено додатково.