Житомирська область, Житомирський район

Весняне свято футболу

Дата: 29.04.2024 11:59
Кількість переглядів: 698

28 квітня на футбольному майданчику зі штучним покриттям «Дитячої юнацької спортивної школи» Пулинської селищної ради проходив весняний турнір з міні-футболу на честь Збройних Сил України.

У змаганнях взяли участь 7 команд. А саме: ФК «Пулини», ФК «Пулини-2», «Копи», «Дружба», «Пулинський ліцей», «Фанат» та команда «46».

Головний спеціаліст відділу гуманітарного селищної ради Георгій Андрійчук зазначає, що згідно з положенням, команди були розділені на дві групи, які грали по круговій системі. Команди, що вибороли І та ІІ місця у своїх групах, виходили у фінальну частину змагань.

Переможцем першої групи стала команда «Фанат», яка набрала 7 залікових очок, випередивши футболістів, які зайняли ІІ місце. А це команда «Копи» – по кількості забитих і пропущених голів.

Переможцями другої групи стала команда ФК «Пулини». Друге місце в упертій боротьбі вибороли футболісти «Пулини-2».

На завершальній стадії турніру в боротьбі за ІІІ місце зустрілися – ФК «Пулини-2» та «Копи». Перемогу з рахунком 4:1 святкувала команда ФК «Пулини-2».

І ось апогей турніру: у фінальному матчі за І місце зустрілися ФК «Пулини» та «Фанат», в якому з рахунком 5:1 перемогу здобула команда ФК «Пулини».

Отже, переможцем турніру стала команда ФК «Пулини», друге місце вибороли футболісти ФК «Фанат», третє – ФК «Пулини-2».

Переможці й призери були нагороджені кубками та Дипломами.

Також визначено кращого гравця турніру. Ним став представник команди «46» – Андрій Грабар.

На завершення турніру його учасники іще раз подякували Збройним Силам України за можливість проводити спортивні й інші заходи.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису