«Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату»

Дата: 18.04.2024 13:30

Під такою назвою 16 квітня у м. Житомирі відбулася презентація проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату». Спільно з представниками ще 10 громад Житомирщини, в ній взяли участь Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк та начальник служби у справах дітей селищної ради Марія Остапчук.

Для реалізації проєкту було відібрано 184 громади з 617 бажаючих. Зокрема з Житомирської області – 11 територіальних громад, в тому числі й Пулинська селищна громада.

Мета проєкту – сприяти розвитку послуги патронату над дитиною, покращення якості та забезпечення доступності цієї послуги для вразливих сімей із дітьми, як альтернативи інтернатним закладом.

Під час заходу селищний голова Олександр Гаврилюк підписав угоду про співпрацю між Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» та Пулинською селищною територіальною громадою. Це допоможе відкрити нові можливості для покращення якості життя дітей громади і сприятиме забезпеченню права кожної дитини на сімейне виховання через розвиток послуги патронату над дитиною.

Патронатні сім’ї приходять на допомогу, коли Службі у справах дітей доводиться вилучати дитину з сім’ї, що потрапила в складні життєві обставини. Патронатні вихователі, які приймають дитину в свою сім’ю, піклуються про її моральний стан та здоров’я, поки з її батьками працюють соціальні служби або поки дитині шукають нову родину.

У Пулинській громаді і надалі прикладатимуть максимум зусиль, захищаючи права та найкращі інтереси дітей, забезпечуючи реалізацію їх прав на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

https://rada.info/upload/users_files/04347172/b923226b8bb14fa8b34441245ab5e66b.jpgФото без опису