Повідомлення про оприлюднення рішення

Дата: 15.04.2024 16:06

про затвердження ДДП і Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території Гута-Юстинівського родовища-2, східна околиця с. Гута Юстинівка Житомирського району Житомирської області» з прикріпленими вкладеними файлами.

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Пулинська селищна рада інформує про затвердження ДДП та занесення в реєстр СЕО (справа№ № 01-12-3687-23) матеріалів детального плану території Гута-Юстинівського родовища-2, східна околиця с. Гута Юстинівка Житомирського району Житомирської області (заходи моніторингу, рішення про затвердження ДПТ, ДПТ і Звіт про СЕО)

Детальний план території затверджений рішенням 43 сесії 8 скликання Пулинської селищної ради № 1465 від 11.04.2024 року.

Ознайомитися з матеріалами затвердженого детального плану території можливо в приміщенні Пулинської селищної ради за адресою: 12001, Житомирська обл., Житомирський р-н, селище Пулини, вул. Шевченка, буд. 104.