Спортсмени Пулинської громади – бронзові призери обласного чемпіонату ЖТО ВФСТ «Колос» з волейболу

Дата: 15.04.2024 12:38

13 квітня в м. Овруч відбувся обласний чемпіонат ЖТО ВФСТ «Колос» з волейболу серед юнаків 2009-2010 р.н., що йде в залік обласних пошукових змагань «Хто ти, майбутній Олімпієць?» під гаслом «Рухайся до Перемоги».

У змаганнях взяли участь 10 команд з різних куточків Житомирщини, в яких волейболісти Пулинської територіальної громади вибороли почесне ІІІ місце.

Переможцями змагань стали вихованці Ємільчинської ДЮСШ, друге місце посіли господарі – Овруцька ДЮСШ.

Приємно зазначити, що кращим звʼязуючим змагань визнано нашого односельця, здобувача освіти Пулинського ліцею Ігоря Іщенка.

Вітаємо команду та тренерів з вдалими виступами і зичимо нових спортивних досягнень!