Учні мистецької школи подарували глядачам чудові емоції

Дата: 15.04.2024 10:32

Гарний настрій, чудові емоції подарували глядачам учасники концерту «І лине музика весни…»  учні мистецької школи Пулинської селищної ради.

12 квітня зала комунального закладу «Пулинська мистецька школа» була переповнена глядачами. Сюди прийшли батьки, бабусі й просто небайдужі поціновувачі музики, аби насолодитися мистецтвом юних музикантів та співаків.

Відкрила музичний захід директорка мистецької школи Яна Сомплавська.

У концертній програмі взяли участь: Дарія Дюбченко, Марк Михальчук, Антуанетта Пех, Даніїл Берчук, Лілія Жебровська, Емілія Липко, Версавія Прокопчук, Олександр Хуторний, Юрій Мосійчук, Андрій Корнійчук, Катерина Римарєва, Іванна Прокопчук, Стефанія Осіпчук, Анастасія Фатич, Вероніка Поліщук, Софія Капітанчук, Софія Фатич, Валерія Місяйло, Софія Мельник, Вікторія Ткаченко, Аня Врублевська, Олександра Талько, Олександра Ковальчук, Влад Бусько, Діана Глубока, Софія Кучеренко, Єлизавета Грабовська, Анастасія Войтенко, Марія Виговська, Вероніка Бродовська.

Юним музикантам – гітаристу Юрію Мосійчуку, саксофоністу Владу Буську, сопілкарям Андрію Корнійчуку та Валерії Місяйло акомпанували І. Г. Іщенко та Р. М. Яременко.

У виконанні учнів мистецької школи прозвучали такі відомі музичні твори як: «Василина», «Летіла Зозуля», «Мрії», «Пісня про матусю», «Ой у лузі червона калина», «Гей соколи!», «Серце Україна», «Ой у вишневому саду», «Стефанія», «Пісня буде поміж нас», «Пастушок» та інші.

Дітки гарно виступили, продемонструвавши своє вміння та майстерність. Їх виступи проводжалися гучними аплодисментами.

Нині усі мистецькі творчі заходи маємо можливість проводити завдяки мужності та патріотизму Збройних Сил України.

Фото без описуФото без опису

https://rada.info/upload/users_files/04347172/7c5d0db4b8d2b52f5f1a350f00616994.jpgФото без описуФото без описуФото без опису