Весняне прибирання в Пулинах

Дата: 09.04.2024 17:04

У громаді йде активна робота з весняного прибирання. 9 квітня за ініціативи селищної ради в Пулинах провели прибирання вулиць та підбілювання дерев і опор електропередач.

До весняного прибирання долучилися представники організацій, установ, комунальних закладів, що знаходяться на території громади. Жінки, взявши в руки відра з вапном та щітки, займалися білінням. Чоловіки, «озброївшись» лопатами, прибирали з вулиці пісок.

Зранку по вул. Шевченка було видно, як кипить робота. Пісок згрібали на кучки, а потім вантажили на причіп. Стала в пригоді й сучасна техніка (універсальний тракторець з лопатою), яка спритно працювала.

Наше селище має бути чистим і привабливим не лише для його мешканців, але і для гостей.

Селищна рада вдячна всім, хто взяв участь у весняному прибиранні. Зокрема й Олександру Карпінському за надання допомоги універсальною технікою.

Фото без описуФото без опису

https://rada.info/upload/users_files/04347172/200c4ae8151d6d11a604799c8e6c6cf0.jpgФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису