Весняна толока продовжується

Дата: 02.04.2024 16:41

У Пулинській громаді тривають роботи з весняного прибирання. Сьогодні, 02 квітня,  працівники Пулинської селищної ради, Житомирської філії ТОВ «Газорозподільчі мережі України», Пулинського ліцею, ДП «Пулинський лісгосп АПК», Пулинської дільниці БУВР р. Прип’ять, КНП «ЦПМСД», шостого відділу Житомирського РТЦК та СП, КБП «Пулинський водоканал», Пулинського відділу Житомирської обласної лікарні ветеринарної медицини, ТОВ «Сільгосптехніка» спільними зусиллями  наводили лад у селищі Пулини-прибрано сміття, сухий пісок вздовж бордюр, а також вздовж узбіч доріг у напрямках сіл Івановичі, Буряківка, В’язовець, Ясна Поляна, селища Хорошів. Працівники провели вирубку сухих дерев та чагарників, зібрали  сміття, відділ освіти селищної ради упорядковував клумбу в селищному парку.  Щирі слова подяки всім, хто долучився до весняної толоки.

Весняне прибирання тільки почалося. І ми впевнені, що дружно й надалі працюватимемо у нашій громаді.