Великоднє вітання

Дата: 29.03.2024 15:17

Дорогі жителі Пулинської громади, християни західного обряду!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть щирі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту!

Як переконує Святе Письмо, будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею. Пам’ятаймо про це повсякчас і повсюди!

Сердечно зичимо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Ваші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху. Нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій, а Божа милість та благословення оросять ваше життя. Хай мир, любов та злагода запанують у Ваших оселях та у всій Україні.

Христос Воскрес! Воістину воскрес!

З повагою очільник Пулинської громади Олександр Гаврилюк, колектив, виконавчий комітет, депутатський корпус селищної ради та старости громади