Повідомлення про скликання 43 чергової сесії селищної ради

Дата: 29.03.2024 08:52

Відповідно до розпорядження селищного голови від 27.03.2024 року 21/02-03 скликається 43 чергова сесія селищної ради 8 скликання  11 квітня  2024 року о 10-00 год. в адміністративному приміщенні за адресою: вул. Шевченка, 104, смт. Пулини.

На розгляд сесії виносяться  такі питання:

1.Про затвердження Плану (Програми) економічного   і соціального розвитку Пулинської селищної  територіальної громади на 2024 рік.

2.Про звіт фінансово-господарської діяльності КБП «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради за 2023 рік.

3.Про хід виконання Програми із забезпечення захисту прав дітей у Пулинській селищній раді на 2023-2025 роки.

4.Про Комплексну програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2024 – 2026 роки.

5.Про затвердження Комплексної  програми  підготовки  та  проведення заходів територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських та транспортних ресурсів, агітаційно – розяснювальної роботи та підготовки молоді до військової служби,  забезпечення  функціо-нування системи військового  обліку, соціального і  право-вого захисту військовослужбовців і членів  їх сімей, прийняття на військову  службу  за  контрактом  громадян  України, доборі  для проходження служби у військовому резерві Збройних Сил на території Пулинської селищної  ради  та  проведення  заходів  удосконалення та модернізації шостого відділу Житомирського районного  територіального  центру  комплектування   та соціальної підтримки на 2024 рік.

6.Про затвердження Програми підтримки Збройних Сил України на 2024-2025 роки.

7.Про  затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень  за межами населених пунктів  на  території  Пулинської селищної територіальної громади .

8. Про завершення приватизації об’єкта малої приватизації.

9.Про  надання Сіцінській Ользі Робертівні одноразової матеріальної допомоги.

10.Про  внесення змін до рішення селищної ради від 15.12.2022 року № 996  «Про затвердження списку присяжних».

11.Про затвердження Плану формування мережі закладів загальної середньої освіти Пулинської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки.

12.Про затвердження мережі та граничної  чисельності працівників закладів освіти Пулинської селищної ради.

13.Про затвердження детального планування території земельної ділянки.

14.Про внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2024 рік.

15. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки (Канюка О.Л.)

16.Про надання дозволу на викуп земельної ділянки («Т-КАРБОН»).

17.Про передачу в оренду земельної ділянки ПАТ «ШБУ-19».

18.Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Колесник В.Д.

19.Про розірвання договору оренди земля (ТОВ «Еко-спейс).

20.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних

ділянок з метою зміни цільового призначення.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

Поділу земельної ділянки комунальної власності площею 22,7522га.

22.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (згідно списку).

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Грибан Н.В.).

24.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Захарчук Г.П.).

25.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Ковальчук В.А.).

26.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (Мороз Т.О.)

27.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Петриченко С.А.)

28.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду (Топчинський В.В.)

29.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Пишнюк О.М.).

30.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Талько О.А.).

31.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Мельник Л.Й.).

32.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із

землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

33.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із

землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки (площею 13,3219га).

34.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із

землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 0,3301га.

35.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із

землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 27,7495га.

36.Про надання дозволу на розроблення детального плану території

земельної ділянки.

37.Про передачу в оренду неуспадкованих земельних часток (паїв) (ПсПО «Колодіївське»).

38.Про припинення права користування та розірвання договору оренди

(ТОВ «Агро-Регіон Житомир»).

39.Про припинення права користування та розірвання договорів оренди

(ТОВ «Ялинівка нова»).

40.Про припинення права користування земельною ділянкою

(гр.Войтенко Ю.І.).

41.Про внесення змін до рішення 42 сесії 8-го скликання від 29.02.2024року №1430 №Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду».

42.Про затвердження переліку земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.

43.Різне.