Бесіда щодо професійної орієнтації клієнта пробації

Дата: 27.03.2024 15:10

Безробіття є гострою проблемою, що негативно впливає на будь-яку людину, знижує її життєвий рівень.

27 березня фахівцем Пулинського відділу Житомирської філії Житомирського обласного центру зайнятості Галиною Лебідь проведено індивідуальне консультування із суб’єктом пробації Житомирського районного сектору №8 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області.

В ході бесіди консультант роботодавця Галина Лебедь ознайомила суб’єкта пробації з послугами служби зайнятості, наявними актуальними вакансіями, ринкоутворюючими підприємствами, можливостями отримання знань та навичок на безкоштовних освітніх платформах, в Центрах професійно-технічної освіти служби зайнятості.

Центри пробацї, що працюють із засудженими, і служба зайнятості – надійні соціальні партнери. Вони спільно допомагають подолати життєві проблеми, працевлаштуватися та адаптуватися в суспільстві засудженим особам, стримуючи їх таким чином від вчинення нових правопорушень.

Житомирський районний сектор №8

філії Державної станови «Центр пробації»

у Житомирській області