#ти як?: Тіло та ментальне здоров’я: як спорт допомагає зменшити стрес та тривожність

Дата: 26.03.2024 14:56

Спорт та регулярні фізичні вправи мають значний вплив на наше ментальне здоров’я, допомагаючи знизити рівні стресу та тривожності.

Регулярні тренування та будь-які фізичні вправи сприяють полегшенню симптомів депресії, покращують загальну якість життя, зміцнюють самооцінку та соціальні навички, зокрема й спілкування з людьми на роботі.

У людей, які страждають на захворювання, асоційовані з тривогою або стресом, відбувається поліпшення когнітивних навичок, включаючи пам’ять, словниковий запас та творче мислення.

Ось кілька корисних порад, які допоможуть вам використовувати спорт для підтримки як фізичного, так і ментального здоров’я.

1.