Увага! Вакансія: патронат над дитиною

Дата: 22.03.2024 12:13

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатний вихователь – це повноцінна професія. Патронатні вихователі отримують заробітну плату, зарахування до трудового стажу та відповідні соціальні гарантії. Свою діяльність патронатний вихователь веде на договірній основі.

Вимоги до патронатних вихователів:

• громадянство України;

• дієздатність;

• доброчесність, відсутність судимості;

• наявність добровільного помічника (чоловік/дружина, повнолітні син/донька та ін.), який проживає з вихователем на спільній житловій площі та готовий допомагати у вихованні дітей;

• відсутність власних дітей віком до 4-х років, дітей з інвалідністю.

• належні житлово-побутові умови (у тому числі наявність окремої кімнати);

• досвід виховання дітей.

Обов’язок патронатного вихователя – тимчасово доглядати дитину, рідні батьки якої не можуть про неї піклуватися. Під час перебування дитини під патронатом, патронатний вихователь несе відповідальність за її життя та стан здоров’я.

Переваги роботи патронатним вихователем:

- навчання, допомога та супровід соціальних фахівців та психологів;

- грошове забезпечення розміром 5 прожиткових мінімумів;

- соціальна допомога на дитину від 2,5 (3,5 – для дітей з інвалідністю) прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку;

- соціальні гарантії;

- нарахування трудового стажу.

Перед тим, як розпочати роботу патронатним вихователем, необхідно пройти спеціальну підготовку – навчальний курс, який дозволить опанувати всі тонкощі роботи з дітьми.

Якщо ви маєте бажання стати патронатним вихователем і допомогти дітям, що потребують родинного тепла і турботи, звертайтеся за детальною інформацією до служби у справах дітей Пулинської селищної ради за адресою: вул. Незалежності, 13 (другий поверх)селище Пулини.