ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» вживатиме заходів щодо стягнення заборгованості з абонентів-боржників

Дата: 20.03.2024 15:29

До Пулинської селищної ради від ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» надійшов лист, в якому йдеться, що в деяких жителів територіальної громади існує заборгованість за спожитий природний газ до 01. 05. 2022 року.

У зв’язку з цим ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» вживатиме заходів щодо стягнення заборгованості, а саме:

- передача боржників до колекторської компанії;

- звернення до суду щодо заборгованості.

Припинити роботу колекторів можливо тільки у випадку повного погашення боргу.

У випадку звернення ТОВ до суду, з заявою про видачу судового наказу, додатково буде стягнуто:

- інфляційні витрати та 3% річних, які будуть нараховуватись за суму заборгованості з дня виникнення боргу і по день звернення до суду;

- судовий збір у розмірі 3028 грн 00 коп. (у випадку звернення в позовному провадженні).

Звертається увага, що у разі, якщо буде відкрито виконавче провадження, приватний виконавець у процесі здійснення стягнення заборгованості в примусовому порядку може вчиняти наступні дії:

1. накладати арешт на кошти та інші цінності боржника, включаючи ті, що перебувають на рахунках та на зберіганні у банках;
  2. отримувати ухвали суду про обмеження боржника у праві виїзду за кордон;
  3. за ухвалою суду входити до приміщень їх сховищ, що належать боржникам або такі, які орендовані ними, проводити їх опис, опечатування таких приміщень і сховищ;
  4. на підставі постанови обмежувати право користування майном, здійснювати вилучення майна у боржника та передати його на зберігання іншим особам;
  5. здійснювати опис, арешт та продаж рухомого та нерухомого майна боржника в рахунок погашення боргу.

Прохання до жителів територіальної громади, які мають заборгованість за спожитий природний газ до 01.05.2022 р., розпочати її сплачувати.