Начальник відділу з питань ветеранської політики РДА Тетяна Цирюк з робочою поїздкою побувала в Пулинах

Дата: 19.03.2024 08:40

18 березня начальник відділу з питань ветеранської політики Житомирської районної державної адміністрації Тетяна Цирюк з робочою поїздкою побувала в Пулинській селищній раді.

Тетяна Цирюк зустрілася з представниками громади, з членами родин загиблих війскових та військовослужбовців, які нині перебувають в лавах ЗСУ. Мета зустрічі: ознайомлення з пріоритетними напрямами формування і реалізації державної ветеранської політики.

Присутні обговорили актуальні потреби і проблеми, з якими наразі зустрічаються сім’ї загиблих військових, окреслили шляхи вирішення.

Начальник відділу з питань ветеранської політики відвідала Центр надання адміністративних послуг селищної ради, ознайомилась з роботою ЦНАПу стосовно надання послуг родинам військових.

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Також для консультацій цілодобово і безоплатно працює «гаряча лінія» кризової підтримки українського ветеранського фонду для ветеранів і їхніх родин:  0 800 33 20 29*