Дорогі добровольці!

Дата: 13.03.2024 14:17

14 березня відзначаємо День українського добровольця. У цей день вшановуємо мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Добровольці – це люди доброї волі, які за покликом своїх сердець вершать найблагороднішу справу – захищають свою державу та народ від лютого ворога.

З початку повномасштабного наступу росії Ви першими прийшли до центрів комплектування і записалися добровольцями. З Вами і зараз тримається оборона та захист нас усіх. Ваша здатність до самопожертви – вражає! Ви – сучасний приклад для всього світу істинної боротьби за свободу та незалежність свого народу.

Шановні добровольці, усі наші захисники та захисниці! Хочу побажати Вам міцного здоров’я, багато сил та позитивних емоцій у наближенні нашої Перемоги!

Хай Господь оберігає кожного із Вас! Повертайтесь живими!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк