#Пліч-о-пліч: Визначилися учасники районного етапу змагань

Дата: 13.03.2024 09:07

Фото без опису

Цього року вперше проводилися Всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Ці спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом, ініційовані Президентом України Володимиром Зеленським, будуть проводитися і на далі під гаслом «Пліч-о-пліч. Разом переможемо».

Наразі розроблені відповідні регламенти за 5 видами змагань: баскетбол, волейбол, футзал, черлідинг, спортивне орієнтування.

До Всеукраїнських змагань долучилися заклади загальної середньої освіти Пулинської селищної ради, учні яких взяли участь у чотирьох видах спорту (крім спортивного орієнтування).

Перший шкільний етап змагань проводився в закладах загальної середньої освіти територіальної громади, другий – на базі Пулинського ліцею.

31 січня в актовій залі Пулинського ліцею змагалися баскетболісти (хлопці й дівчатка). Серед дівчат перемогу отримали баскетболістки Новозаводського ліцею (керівник Петро Корнійчук); серед хлопців – Пулинського ліцею (керівники Олександр Тичина, Олександр Прохоренко).

7 та 14 лютого відбулися змагання з волейболу (хлопці й дівчатка). Серед дівчат перемогу здобула команда Мартинівського ліцею (керівник Олександр Коберник); серед хлопців – Пулинського ліцею (керівники Олександр Тичина, Олександр Прохоренко).

28 лютого у змаганнях з футзалу (хлопці) перше місце виборола команда Пулинського ліцею (керівники Олександр Тичина, Олександр Прохоренко).

5 березня свою майстерність з черлідингу (один з різновидів гімнастично-акробатичих видів спорту) демонстрували дівчатка. Переможцем з цього виду спорту стала команда «Колорит» Пулинського ліцею (керівник Максим Пташнюк).

Усі вони – переможці Другого етапу змагань, представлятимуть Пулинську громаду на районному етапі.

Спортивні змагання «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – це не лише спорт. Це можливість проявити себе, свої навички та вміння, стати лідером та об’єднатися з учнями всієї країни. Разом переможемо.

Фото без опису