Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Бібліотека: до 210-річчя від дня народження Т. Шевченка

Дата: 07.03.2024 08:27
Кількість переглядів: 867

У ці березневі дні ми знову згадуємо Великого Сина нашого народу – Тараса Шевченка. Скільки років не минуло б з дня народження поета, проте і нині живе Кобзареве слово, слово великої любові до свого народу, до своєї землі. 

6 березня працівники бібліотеки Пулинської селищної ради провели  для дітей поетичну зустріч «Слухаєм голос безсмертний Тараса».

- Разом ми «пройшли» тими ж стежками, що і великий Кобзар, говорить головний бібліотекар Людмила Пашківська. - Пережили різні емоції. Співчували долі маленького Тараса, пишалися Шевченком як художником (Савелій Шелепінський навіть намалював його портрет). І, звісно ж, не обійшлося без декламування віршів. Хочеться зазначити, що наші читайлики зробили це талановито і по-дитячому щиро. Далі всі разом обговорювали зміст віршів.

Доброю традицією стало вшановувати пам'ять Великого Кобзаря. Після закінчення заходу бібліотекарі й діти поклали квіти до пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних