Бібліотека: до 210-річчя від дня народження Т. Шевченка

Дата: 07.03.2024 08:27

У ці березневі дні ми знову згадуємо Великого Сина нашого народу – Тараса Шевченка. Скільки років не минуло б з дня народження поета, проте і нині живе Кобзареве слово, слово великої любові до свого народу, до своєї землі.

6 березня працівники бібліотеки Пулинської селищної ради провели  для дітей поетичну зустріч «Слухаєм голос безсмертний Тараса».

- Разом ми «пройшли» тими ж стежками, що і великий Кобзар, говорить головний бібліотекар Людмила Пашківська. - Пережили різні емоції. Співчували долі маленького Тараса, пишалися Шевченком як художником (Савелій Шелепінський навіть намалював його портрет). І, звісно ж, не обійшлося без декламування віршів. Хочеться зазначити, що наші читайлики зробили це талановито і по-дитячому щиро. Далі всі разом обговорювали зміст віршів.

Доброю традицією стало вшановувати пам'ять Великого Кобзаря. Після закінчення заходу бібліотекарі й діти поклали квіти до пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.