#Пліч-о-пліч: змагання з черліденгу

Дата: 06.03.2024 16:28

У Пулинській територіальній громаді проведено другий етап змагань в рамках Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти. 6 березня в спортивній залі Пулинського ліцею змагалися дівчатка з черлідингу.

Урочисте відкриття змагань відбулося за участі начальника відділу освіти Наталії Опанащук, яка привітала учасниць та побажала їм вдалих виступів.

За право представляти громаду на районному рівні з цього виду спорту змагалися шість команд: Староолександрівської гімназії, Івановицького, Новозаводського, Пулинського ліцеїв, Чернявської філії Пулинського ліцею,   колектив «Колорит» Пулинського ліцею.

Усі команди гарно підготувалися, продемонструвавши яскраві виступи, гарні постановки з видовищними гімнастичними елементами.

За підсумками суддівського оцінювання перемогу здобув колектив   «Колорит» Пулинського ліцею.

ІІ місце – команда дівчаток з Новозаводського ліцею.

ІІІ місце розділили здобувачі освіти Івановицького та Пулинського ліцеїв.

Юні гімназистки зі Старої Олександрівки та Чернявки отримали Подяки відділу освіти.

Переможниць змагань, що проходили під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», нагороджено Грамотами та кубками.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Загиблих воїнів, які віддали свої життя за незалежність та суверенітет України.