До шевченківських днів

Дата: 05.03.2024 08:19

Березень в Україні – це чудова весняна пора, якій радіють і природа, і люди. Саме у таку березневу пору народився Геній і національний Пророк Тарас Шевченко.

Тараса Шевченка величають Велетнем Духу, українським Мойсеєм, Пророком, Батьком, Кобзарем… Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Козаря оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Тарас Шевченко – це завжди сучасно, це центр нашого культурно-історичного світу, волею історії пов'язаний з Україною. Тарас Шевченко не був політиком, але на його ідеях сформувалась свідомість і світогляд нації. Він не був полководцем, але його слово підняло до збройної боротьби тисячі українців, які по-шевченківські дивляться на нинішній стан України.

До 210-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича в бібліотеці Пулинської селищної ради експонується виставка-заповіт «Слово Кобзаря - джерело невмирущого духу». Працівники книгозбірні запрошують до перегляду виставки.