Із засідання сорок другої чергової сесії селищної ради

Дата: 01.03.2024 14:23

29 лютого відбулося засідання сорок другої чергової сесії восьмого скликання Пулинської селищної ради, в роботі якого взяли участь 15 депутатів із 26 обраних. Вів засідання селищний голова Олександр Гаврилюк.

На розгляд сесії було внесено 41 питання, 22 з яких – земельні. З інформацією виступили селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник фінансового відділу Людмила Сак, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Мурзаков, начальник відділу освіти Наталія Опанащук, в. о. начальника відділу гуманітарного Лариса Громська, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури Іван Кайданюк, завідувач сектору земельних відносин Василь Владиченко.

У ході засідання депутатами по всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення, а саме:

-  звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів селищної ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами ради за 2023 рік взяти до відома (затвердити);

затвердити звіт по виконанню бюджету селищної територіальної громади за 2023 рік по доходах у сумі 139 495 417,61 грн; по видатках – 139 303 852,90 грн; по фінансуванню – 191 564,71 грн.

Також затвердити Програми та Положення:

- Програми енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики на території Пулинської селищної територіальної громади на 2024 - 2027 роки;

- Програми забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури Пулинської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки;

Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Пулинської селищної ради на 2024-2026 роки;

Програми фінансової підтримки комунального підприємства КБП «Пулинський водоканал» селищної ради та здійснення внесків до його статутного фонду на 2024 -2026 роки;

Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти та затвердження складу конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти у новій редакції;

Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Пулинської селищної ради» в новій редакції.

Обговорено й затверджено інші питання.

Не вистачило депутатських голосів стосовно надання дозволу на викуп земельної ділянки громадянці Канюка.

Розгляд та затвердження Плану (Програми) економічного і соціального розвитку Пулинської селищної територіальної громади на 2024 рік перенесено на наступне пленарне засідання.

Детальніше ознайомитися з рішеннями сесії можна буде згодом на офіційному сайті громади у розділі "Документи".

Фото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/04347172/d6888dce6f5eb756cd7653ce4a86e4b5.jpgФото без описуФото без опису