Новинки літератури від Українського інституту книги!

Дата: 01.03.2024 09:25

Споконвічна війна росії проти України триває не тільки за території, а й за культуру, за розум і душі людей.

Війна спонукає боротися не лише на полі бою, а й в інформаційно-культурному просторі.

Національна свідомість українського народу – найкраща мотивація для боротьби.

Україну формує кожен у власній душі та серці.

Читання якісної змістовної української книги є запорукою Перемоги в національно-визвольній війні.

Національно свідомий українець ніколи не зрадить і не відступить.

Головний бібліотекар Людмила Пашківська зазначає, що нові надходження для широкого кола читачів з КЗ "Обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича" за державною програмою "Українська книга" – це радісна подія для всіх, і бібліотекарів, і для читачів. Адже кожна нова книга – це завжди нове знайомство.

З книг читачі почерпнуть інформацію про основні цінності українського народу: духовну велич, святині, українську мову, науковців, хліборобів, культурних діячів, визначних історичних постатей, Героїв України – військових – аж до сьогодення – антології військових письменників.

Чекають Вас у бібліотеці на виставці-перегляді нових надходжень.

Читай, пізнавай, перемагай.