Пліч-о-пліч: визначилися переможці змагань з футзалу

Дата: 28.02.2024 16:00

28 лютого на базі Пулинського ліцею проводився ІІ етап змагань загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу.

У рамках проєкту в цьому виді змагань серед закладів освіти Пулинської громади взяло участь 7 команд (хлопчики 2012-2013 р.н.): Вацлавпільського, Кошелівського, Мартинівського, Новозаводського, Пулинського ліцеїв, Очеретянської філії Пулинського ліцею та Сколобівської гімназії.

Учасників змагань привітали головний спеціаліст відділу освіти Світлана Онищук та директор КУ «Дитячо-юнацької спортивної школи»  селищної ради Роман Павлюк. Світлана Володимирівна також наголосила, що нині проводяться такі спортивні заходи, завдячуючи Збройним Силам України, які захищають наш спокій.

Юні футболісти показали цікаву гру. Усі вони – молодці.

За результатами гри перемогу здобула команда Пулинського ліцею, ІІ місце вибороли юні футболісти з Кошелівки, ІІІ – Сколобівська гімназія.

Переможці змагань були нагороджені Грамотами й кубками. Учасники – отримали подяки.

Вітаємо всіх учасників і бажаємо їм нових перемог на наступному етапі змагань.

Фото без описуФото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/04347172/628daf0bd939e872f3e42c66bce25b29.jpgФото без описуФото без описуФото без опису