У Чернявці відкрито меморіальну Дошку в честь загиблого Захисника України Олега Грибана

Дата: 23.02.2024 17:07

Ще в одному навчальному закладі громади з’явився пам’ятний знак, який буде нагадувати про війну, про Героя, про те, якою ціною відстоюється незалежність України. 23 лютого в Чернявській філії Пулинського ліцею відбулося урочисте відкриття меморіальної Дошки в честь загиблого Героя, випускника навчального закладу Олега Грибана.

Сьогодні нашому земляку, відважному Захиснику Олегу Грибану виповнилося б 26 років.

З перших днів повномасштабної війни Олег з односельцями будував оборонні укріплення, де проводились чергування. Був старшим блокпосту.

У середині березня в складі Збройних Сил України пішов захищати рідну землю. Був командиром другого відділу гранатометного взводу роти вогняної підтримки.

29 червня 2022 року страшна звістка надійшла в село Чернявка: Олег Грибан, захищаючи територіальну цілісність України, геройські загинув на Донеччині.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної Дошки були присутні батьки Воїна, друзі, односельчани, Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, староста Пулиногутського округу – Тетяна Костриця, педагоги, учні. Прибув і бойовий побратим Сергій, з яким разом були в останньому бою.

Фото без описуМітинг відкрила директорка навчального закладу Раїса Карнажицька. Звучав Гімн України. Хвилина мовчання. І світлі спогади. Спогади про мужнього Захисника, який загинув, захищаючи наш спокій.

Честь відкрити пам’ятну Дошку на будівлі навчального закладу було надано батькам Олега Грибана.

Зі скорботними словами до присутніх звернулися селищний голова Олександр Гаврилюк та староста округу Тетяна Костриця.

Від «Об’єднання матерів і дружин Захисників України в Пулинській громаді» зі сльозами на очах виступила мама загиблого Воїна Світлана Ковнацька.

Місцевий священик Олександр Могила відслужив чин заупокійної панахиди та освятив меморіальну Дошку.

Учасники заходу до встановленого пам’ятного знака поклали живі квіти на знак великої пошани та пам’яті Героя.

Мама загиблого Олега Грибана Світлана Володимирівна подякувала усім, хто допомагав і брав участь у встановленні пам’ятного знака. Подякувала Збройним Силам України за можливість нині стояти на цьому подвір’ї.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Низький уклін всім Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. Ми в неоплачуваному боргу перед матерями та сім’ями загиблих Воїнів.

Доки ми живі – житиме пам'ять про наших Героїв.

Слава Україні! Героям Слава!