У Пулинах проведено виїзну заготівлю крові

Дата: 19.02.2024 10:50

Донорська кров і її компоненти потрібні щоденно, адже від них залежить життя людей. Особливо це гостро відчувається зараз, коли в країні іде повномасштабна рійна, розпочата росією.

Минулого тижня, згідно з графіком, на базі КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради проведено виїзну форму заготівлі крові, до якої долучилися 83 донори з 84 бажаючих мешканців громади.

Традиційно активними здавачами крові були працівники:

- РЕМу;

- Пожежно-рятувальної частини;

- Газової служби;

- Магазину «Аврора»;

- ТОВ «Редакція-медіацентр «Вісті»;

- Вацлавпільського, Мартинівського ліцеїв; долучилася Сколобівська гімназія;

- Мартинівського, Кошелівського старостинських окугів та Зеленополянського – на чолі зі старостою Маріє Поліщук.

Головний спеціаліст відділу гуманітарного, організатор донорства в громаді Георгій Андрійчук зазначає, що вперше донорами стали троє молодих людей 18-22 років. Це Яна Лисюк (с. Буряківка), Олександр Дем’янчук (с. Сколобів), Галина Драгальчук (с. Стара Олександрівка). Також відгукнулися взяти участь в акції подружжя підприємців – Ірини та Олега Врублевських з Пулин.

Нині, здаючи свою кров, кожен усвідомлює, що це його внесок у нашу перемогу.

За ініціативи вчителів Вацлавпільського ліцею, частина коштів за донацію її учасниками були передані на потреби Збройних Сил України.

Пулинська селищна рада вдячна всім і кожному, хто відгукнувся, прийшов здати кров, аби рятувати життя інших.