Повідомлення про скликання 42 чергової сесії селищної ради

Дата: 16.02.2024 11:38

про скликання 42 чергової сесії селищної ради

Відповідно до розпорядження від 13.02.2024 року №14/02-03 скликається 42 чергова сесія селищної ради 8 скликання  29 лютого 2024 року о 10-00 год. в адміністративному приміщенні за адресою: вул. Шевченка, 104, смт. Пулини.

На розгляд сесії виносяться  такі питання:

1.Про звіт селищного голови Гаврилюка О.С. про діяльність виконавчих органів селищної ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами селищної ради за 2023 рік.

2.Про затвердження звіту про виконання бюджету Пулинської селищної територіальної громади за 2023 рік.

3. Про  затвердження  Плану (Програми) економічного   і соціального розвитку Пулинської селищної  територіальної громади на 2024 рік.

4. Про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель на території Пулинської селищної територіальної громади.

5. Про   затвердження  Порядку  здійснення   державного контролю  за  порушенням  земельного  законодавства та   відшкодування   безпідставно   збережених   коштів за використання земель комунальної власності Пулинської селищної територіальної громади

6. Про затвердження Програми енергоефективності, енергозбереження та  розвитку відновлюваної  енергетики  на території Пулинської  селищної     територіальної громади на 2024 – 2027 роки.

7.Про внесення змін до рішення 38 сесії 8-го скликання від 23.11.2023 №1337.

8.Про   утворення  комісії   з питань розгляду та вирішення   земельних спорів  та додержання добросусідства на   території Пулинської селищної територіальної громади.

9.Про затвердження  Програми  забезпечення  безпеки та  стійкості критичної інфраструктури Пулинської   селищної  територіальної громади на 2024-2026 роки.

10. Про    призупинення    діяльності  Корчівського закладу дошкільної освіти  «Капітошка»   Пулинської селищної  ради    Житомирського району Житомирської області.

11.Про затвердження  Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти та  затвердження складу конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти  у новій редакції.

12.Про затвердження Положення  про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Пулинської селищної ради» в новій редакції.

13.Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Пулинської селищної ради на 2024-2026 роки.

14.Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства КБП «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради та  здійснення  внесків до його статутного фонду на 2024 -2026 роки.

15.Про внесення змін до рішення 35 сесії 8-го скликання від 22.08.2023 №1216.

16.Про внесення змін до рішення 35 сесії 8-го скликання від 22.08.2023 №1217

17.Про внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2024 рік.

18.Про надання дозволу на викуп земельної ділянки (Канюка О.Л.)

19.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (Баранівська Ю.В., Олішкевич О.В., Бобрик Ю.В.)

20.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності площею 3,2796га.

21.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (Костриця Р.Д., Вакуленко Р.М.).

22.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Данюк В.М.).

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Павленко В.П.).

24.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Черниш В.Ф.).

25.Про припинення права користування земельними ділянками

(Червоноармійське РСТ).

26.Про припинення права користування та розірвання договору оренди

(ТОВ «АГРО-РЕГІОН ЖИТОМИР).

27.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Мороз Т.О.).

28.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Талько О.А.).

29.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (СкибаО.В., Марвін А.М.).

30.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Ренькас Ю.Б.).

31.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Топчинський В.В.).

32.Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо

поділу земельної ділянки комунальної власності площею 8,8728га.

33.Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо

поділу земельної ділянки комунальної власності площею 9,6326га.

34.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою (ПсПО

«Колодіївське» 3,7409га.)

35.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою (ПсПО

«Колодіївське» 0,10га.)

36.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою (Галін Д.О.).

37.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою

(Давидюк В.В.).

38.Про внесення змін до рішення 22 сесії 8-го скликання від

1.       року №897 (Ткаченко А.П.).

39.Про передачу в оренду земельної ділянки Гаврилюку О.О.

40.Про поновлення договору оренди землі (Тичина П.В.).

41.Про поновлення договору оренди землі (ФОП Черниш Т.В.).

42.Різне.