Визначилися переможці з тенісу настільного

Дата: 09.02.2024 08:40

4 лютого Пулинська місцева організація ВФСТ «Колос» у спортивній залі  Пулинського ліцею провела змагання з настільного тенісу у двох вікових групах серед чоловіків та жінок.

Переможців змагань нагородили грамотами та медалями Пулинської МО ВФСТ «Колос». У старшій віковій групі перемогу здобув Анатолій Липко, друге місце посів Михайло Шакура, третє – Станіслав Кравченко.

У молодшій віковій групі перемогу здобули Олександр Іващенко та Людмила Поліщук, друге місце посіли Микола Фесенко та Наталія Зозуля, третє – Степан Місяйло і Вікторія Цимбалюк.

Хочеться зазначити, що тенісистка Наталія Зозуля – провідний спеціаліст відділу загальної та організаційної роботи Пулинської селищної ради. Тож вітаємо колегу і бажаємо нових спортивних успіхів.