Із засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 08.02.2024 15:40

8 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради, яке вів селищний голова Олександр Гаврилюк.

До порядку денного було внесено чотири питання, три з яких: про надання трьом малолітнім дітям (двом братикам та сестричці), які проживають на території Пулинської громади, статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

Четверте питання: про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна.

Заслухавши інформації начальника служби у справах дітей селищної ради Марії Остапчук, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Миколи Захарчука вирішено:

- надати згаданим трьом дітям статусу дітей, позбавлених батьківського піклування;

- об’єктам нерухомого майна присвоїти відповідні поштові адреси.

Начальник відділу освіти Наталія Опанащук подякувала старостам старостинських округів громади за волонтерську допомогу військовим (плетіння маскувальних сіток, збір продуктів тощо) і закликала надалі продовжувати цю роботу.

Фото без описуФото без опису