Про підсумки роботи агропромислового комплексу Житомирщини

Дата: 06.02.2024 12:49

З метою підведення підсумків роботи агропромислового комплексу Житомирської області 2 лютого в залі засідань Пулинської селищної ради відбулася нарада-семінар з керівниками сільськогосподарських підприємств громади.

Нарада, організована обласною військовою адміністрацією, була проведена у форматі відео конференції за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Мурзакова та головного спеціаліста сектора земельних відносин Василя Залужного.

На початку зі вступним словом виступив заступник начальника

обласної військової адміністрації Віктор Градівський.

Про підсумки роботи агропромислового комплексу в 2023 році та актуальні питання розвитку галузі й Програми підтримки у 2024 році інформувала директорка Департаменту розвитку та економічної політики  обласної військової адміністрації Наталія Арендарчук.

Учасники наради обмінялися досвідом успішної взаємодії бізнесу, органів місцевого самоврядування та державних органів. Окреслили шляхи розвитку.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису