Нашим захисникам передано автомобільні акумулятори

Дата: 05.02.2024 11:19

У цей важкий для країни час кожен і кожна справжні українці намагаються допомогти Збройним Силам України, щоб пришвидшити нашу перемогу.

За кошти, зібрані на Благодійному концерті, проведеному 22 грудня 2023 року комунальним закладом «Мистецька школа» Пулинської селищної ради, придбано два автомобільні акумулятори RACING Force Premium 192 Ah (+|­) 1350 EN на суму 13 000 грн. Їх передано для потреб стрілецької роти на Чернігівщину, де захищають кордони України наші воїни-земляки.

Віримо, що ці акумулятори допоможуть військовим краще виконувати бойові завдання, створять нашим захисникам безпечніші умови.

Приєднуймося до зборів коштів! Бо лише разом ми здатні зробити неймовірне, забезпечити захист та безпеку нашої держави.