Із засідання сесії: секретарем селищної ради обрано Альону Гузюк

Дата: 25.01.2024 15:55

25 січня під головуванням Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка відбулося пленарне засідання сорокової чергової сесії восьмого скликання. На засідання прибуло 18 депутатів із 26 обраних.

На розгляд сесії було внесено понад 25 питань порядку денного, перше з яких – про обрання секретаря селищної ради.

Друге – внесення змін до складу постійних комісій Пулинської селищної ради.

Третє – затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються в Центрі надання адміністративних послуг Пулинської селищної ради в новій редакції.

Решта питань – земельні. Серед яких і надання дозволів на викуп земельної ділянки; проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки; внесення змін до договору оренди землі; поновлення договорів оренди; припинення права користування та розірвання договорів оренди не успадкованих земельних ділянок власників земельних часток (паїв); затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) й інші.

На початку засідання проведено таємне голосування. На посаду секретаря ради було внесено кандидатуру завідувачки гуманітарним відділом Олени Гузюк. 16-ти голосами «за» секретарем Пулинської селищної ради обрано депутата Олену Гузюк, яка уже має досвід роботи. Адже перебувала на цій посаді минулої каденції (2017 – 2020 рр). Тож залишається привітати Олену Володимирівну і побажати їй міцного здоров’я і плідної праці на розвиток нашої громади та країни вцілому.

Рішення сесії будуть опубліковані на сайті селищної ради в розділі «Документи».