Історико-патріотична година "Україна: соборна, вільна, сильна"

Дата: 23.01.2024 09:39

До Дня Соборності України 22 січня працівниками бібліотеки Пулинської селищної ради для дітей проведено історико-патріотичну годину "Україна: соборна, вільна, сильна".

Під час перегляду відеоматеріалів діти мали змогу ознайомитись з історією початку ідеї соборності, як відбувалася підготовка Акту Злуки, як проходило проголошення Злуки. Дізналися про перше офіційне святкування Соборності України.

Також маленькі читачі взяли участь у вікторині "Як я знаю Україну", разом виконали Державний Гімн. Разом створили "живий ланцюг" єдності.

Бібліотекарі ознайомили присутніх з книжковою виставкою "В єдності сила і міць держави".

Соборність – мета нашої Перемоги! Єдність і свобода робить нас, українців, гідними нащадками. Тож об'єднуємося у своїх діях, прагненнях, переконаннях!

Україна – Соборна! Разом до Перемоги!