У 2023 році приріст доходів загального фонду місцевих бюджетів Житомирської області склав 14,8%.

Дата: 12.01.2024 12:24

За повідомленням Департаменту фінансів Житомирської обласної військової адміністрації у порівнянні з 2022 роком доходи місцевих бюджетів області зросли на 1 865,4 млн грн або на 14,8%.

Приріст, у першу чергу, досягнуто шляхом збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб +742,2 млн грн або +7,6%.

Крім цього, збільшились надходження плати за землю на 239,4 млн грн або на 35,0%, єдиного податку на 261,8 млн грн або на 24,2%. На 334,6 млн грн або у 1,9 раза зросли надходження акцизного податку.

“Це дало змогу профінансувати усі передбачені бюджетом видатки, програми та заходи. Ми максимально спрямовували кошти на підтримку наших хлопців та дівчат у Збройних силах України. І це ми змогли зробити завдяки платникам податків, які працюють і рухають економіку вперед та українським воїнам на фронті”, – зазначив начальник Житомирської ОВА Віталій Буненчко.