Сьогодні, у День «Дякую», дякуємо Збройним Силам України!

Дата: 11.01.2024 16:18

11 січня, у Всесвітній День «Дякую», треба від усього серця подякувати Вам, нашим Захисникам, військовим Збройних Сил України за те, що боретесь за нашу свободу, за сьогодення, за майбутнє.

Дякуємо Вам за: наші тихі ночі, мирний ранок і кожен новий день; за можливість жити, працювати, навчатися, мріяти про майбутнє.

Дякуємо за те, що мужньо тримаєте оборону, що багатьом із нас є куди повертатися після робочого дня.

Дякуємо що Ви є прикладом незламності та витримки, за подвиги, які здійснюєте щоденно, маєте сміливість віддати своє життя за порятунок інших.

Дякуємо за кожну збиту ворожу ракету та дрон, за шалену кількість спаленої ворожої техніки і знищених ворогів.

Дякуємо за «руський воєнний корабль…», за наш острів Зміїнний, за жовто-блакитні прапори над звільненими територіями країни.

Дякуємо за віру, яку додаєте щоденно своїми успіхами та мужністю.

Дякуємо за те, що завдяки вам Україна бореться і обов’язково переможе!

Дякуємо батькам, які виростили мужніх патріотів, котрі віддали найдорожче – своє життя за рідну землю. Усі ми у вічному боргу перед ними!

Слава захисникам України!