Танкіст Олександр Степанчук нагороджений «Золотим хрестом» головнокомандувача ЗСУ

Дата: 11.01.2024 11:10

Наші захисники, жителі громади, мужньо і хоробро борються з російськими окупантами, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України. За добросовісну службу та успішне виконання бойових завдань Олександр Степанчук з Іванович отримав державну нагороду – нагрудний знак «Золотий хрест».

Олександр з початку повномасштабного вторгнення одним з перших пішов боронити рідну землю. Він служить у бригаді ім. Івана Богуна (танкіст). У липні минулого року від головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного отримав високу нагороду.

Нещодавно Олександр Степанчук приїздив у відпустку в рідне село, де і показав державну нагороду.

Сім’я, односельчани та вся громада пишаються нашим відважним земляком.

Дякуємо Олександру за захист! Вітаємо з отриманням високої відзнаки і зичимо йому міцного здоров’я та якнайшвидшої перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!