Про погіршення погодних умов

Дата: 05.01.2024 16:25

У зв’язку з погіршенням погодних умов та ймовірним настання блекаута, з метою запобігання виникненню можливих надзвичайних ситуацій та мінімізації їх негативних наслідків, а також оперативного реагування на них, 5 січня селищним головою Олександром Гаврилюком проведено нараду з керівниками установ, підприємств, організацій, закладів, що знаходяться на території громади, та начальниками відділів.

Внаслідок ситуації, що складається, селищною радою видано відповідне розпорядження. Контроль за його виконанням покладено на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Мурзакова.

На період низьких температур та ймовірного блекаута на території громади діятиме три «Пункти незламності», де люди зможуть зігрітися, випити гарячого чаю.

«Пункти незламності» знаходяться за такими адресами:

- Пулини – КНП «Лікарня» селищної ради, вул. Незалежності, 44;

- Пулини – 27 ДПРЧ 1ДПРЗ головного управління ДСНС України в Житомирській області, вул. Незалежності, 37;

- с. Новий Завод – лікарня, вул. Шевченка, 2Г.

Прохання до жителів громади: під час можливих надзвичайних подій, ускладненні погодних умов дотримуватись правил безпечної поведінки.