Про важливість ментального здоров’я

Дата: 04.01.2024 15:43

3 січня в приміщенні Пулинської селищної ради відбувся інтерактивний івент «Стежка ментального здоров’я», який провели представники Житомирської районної військової адміністрації.

Цей захід проводиться в рамках Всеукраїнської програми «Ти як?». Його мета: привернути увагу кожної людини на важливість ментального здоров’я. Воно, в першу чергу, залежить від кожного з нас та наших рідних. Ми повинні навчитися зберігати стійкість та душевну рівновагу в найскладніших ситуаціях, а при необхідності – звертатися за допомогою до відповідних фахівців.

Представники районної військової адміністрації також побували у комунальному некомерційному підприємстві «Лікарня» селищної ради, де зустрілися з психологинею Тетяною Трохліб.

Сьогодні дуже важливо допомогти захисникам відновити свій морально-психологічний стан і максимально впоратися з емоційними викликами.