У закладах культури громади проведено Благодійні концерти

Дата: 02.01.2024 10:57

Напередодні Новорічних свят в закладах культури Пулинської територіальної громади було проведено Благодійні концерти.

Благодійність є найбільшим виявом гуманності. І для того, щоб творити добро, зовсім не обов'язково мати великі статки чи бути супер-зіркою. Головне – мати добре серце та бажання допомагати іншим.

Ми – українці завжди були з піснею: у горі й щасті, радості й смутку. І нині пісня допомагає жити й перемагати.

У рамках проведення Благодійних концертів долучилися заклади культури таких населених пунктів:

- Стара Олександрівка (6400 грн);

Новий Завод (5000 грн);

Неборівка (1500 грн);

Нарцизівка (1300 грн);

Веснянка (1000 грн);

Ягодинка (2500 грн);

Ясна Поляна (2000 грн);

Видумка (3000 грн);

Пулино-Гута (3240 грн);

Буряківка (5000 грн).

Крім цього, у Ялинівському Будинку культури було зібрано 8000 грн, а в Чернявському – 2245 грн.

Благодійні заходи працівників культури тривають.

Як зазначають самі працівники Центру культури і дозвілля громади: «Всі кошти будуть перераховані на потреби Збройних Сил України».