Висока військова нагорода Руслана Соколовського

Дата: 01.01.2024 14:24

Наш земляк, мешканець Пулинської громади, головний сержант взводу зенітно-ракетної  батареї, старший сержант Руслан Соколовський проходить службу в 95-ій окремій десантно-штурмовій бригаді.

Житомирська 95-а ОДШБ вже стала частиною героїчної історії України. Вони – одні з тих, про кого ще довго складатимуть пісні, зніматимуть фільми та писатимуть книги.

За інформацією сестри Руслана Світлани Антонюк, з листопада 2018 року він брав участь в Операції Об’єднаних Сил та зустрів повномасштабну війну на Сході країни. Активно виконує бойові завдання та знищує ворога й нині.

За проявлену мужність, героїзм, стійкість, рішучість, наказом Головнокомандувача Збройних Сил України від 29.09.2023 №2266 відзначений Почесним нагрудним знаком «Золотий хрест». Цією нагородою відзначають осіб, які вчинили героїчні та визначні вчинки на війні.

Вітаємо нашого земляка з високою військовою нагородою, яка підтверджує силу характеру, відвагу та самопожертву.

Щиро дякуємо Руслану Соколовському за хоробрість, героїзм, патріотизм та захист України й усіх нас.

Зичимо йому та бойовим побратимам міцного здоров’я, якнайшвидшої перемоги та скорішого повернення додому.