Навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування, діловодів, представників комунальних підприємств та установ

Дата: 28.12.2023 15:38

28 грудня в залі засідань селищної ради відбулося навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування, діловодів, представників комунальних підприємств та комунальних установ Пулинської територіальної громади. Відкрив засідання селищний голова Олександр Гаврилюк.

У навчаннях взяли участь працівники селищної ради, керівники комунальних підприємств та установ, зокрема КНП «Лікарня», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», ДП «Водоканал» та інші. Учасниками навчань розглянуто наступні питання:

1. Застосування вимог Закону України «Про адміністративну процедуру» у роботі по наданню адміністративних послуг.
  2. Про актуалізацію відомостей погосподарського обліку в населених пунктах Пулинської територіальної громади.
  3. Про перенесення відомостей погосподарського обліку до Книг погосподарського обліку (практичні поради по питаннях перезакладання Книг погосподарського обліку).

По цих питаннях інформували: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Микола Захарчук, начальник відділу загальної та організаційної роботи Олена Лонська.

Перед початком навчань виступив начальник шостого відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Олександр Варивода з питань мобілізації.