Юрій Нестеренко назавжди залишиться 37-річним Героєм

Дата: 27.12.2023 10:36

26 грудня жителі Видумки попрощалися з учасником бойових дій, Героєм-односельчанином Юрієм Нестеренком.

Церемонія прощання розпочалася біля рідного будинку Героя.

Щоб віддати шану, підтримати сім’ю та провести Юрія в останню дорогу, до Видумки прибули представники шостого відділу Житомирського районного територіального центру комплектування, побратими, друзі, представники Пулинської селищної ради – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Мурзаков, головний спеціаліст відділу загальної та організаційної роботи Борис Оріховський, староста Валентина Бовсунівська та діловод Оксана Дубина.

На кладовищі, у с. Бабичівка, де поховали Юрія Нестеренка, відбувся мітинг, на якому виступила староста Валентина Бовсунівська. У жовтні 2018 року Юрій підписав контракт і пішов захищати рідну землю. А в 2020 – повернувся додому з важкими пораненнями. Маючи інвалідність, весь час рвався на передову, аби допомогти побратимам. Своїм односельчанам він назавжди залишиться 37-річним Героєм, щирим, ввічливим, доброзичливим, відважним воїном, який любив свою країну і до останнього подиху був відданим її.

Дома в Юрія Нестеренка залишилася мама і брат.

Заупокійну молебень провів настоятель Святомиколаївської Православної церкви України отець Сергій Янчук.

Похоронили Героя з усіма військовими почестями.

Селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким.