Спортивні підсумки ВФСТ «Колос»-2023

Дата: 26.12.2023 09:26

https://rada.info/upload/users_files/04347172/9a28b57b621dd16901837bc7aae0ff14.jpgУже стало доброю традицією, що наприкінці року підсумовується зроблене. На базі Курненської сільської ради громадською організацією ЖТО ВФСТ «Колос» підведено підсумки поточного спортивного року. В ньому взяли участь голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Мендусь, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Козловець. голова громадської організації територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Сташенко та інші.

На свято спорту була запрошена, як одна з кращих спортивних громад області, делегація Пулинської громади на чолі з селищним головою Олександром Гаврилюком.

До складу делегації ввійшли: начальник відділу гуманітарного Олена Гузюк; начальник відділу освіти Наталія Опанащук; головний спеціаліст відділу гуманітарного, голова Пулинської федерації футболу Георгій Андрійчук; директор КУ «Дитячо-юнацька спортивна школа» селищної ради Роман Павлюк; голова місцевої організації ВФСТ «Колос» Михайло Шакура; ветеран спорту, голова Пулинської районної федерації з настільного тенісу Анатолій Липко; вчитель фізичного виховання Новозаводського ліцею Петро Корнійчук; ветеран спорту, голова Пулинської районної федерації волейболу Микола Іщенко.

Олександру Гаврилюку та членам делегації неодноразово доводилося підніматися на сцену для отримання нагород. А саме:

1. Пулинська територіальна громада, срібний призер змагань з футзалу серед селищних територіальних громад України, отримала Титул «Краща селищна спортивна громада Житомирщини 2023».

2. Пулинська територіальна громада стала переможцем обласних змагань під девізом: «Хто ти, майбутній олімпієць?» - перше місце.

3. «Загальнокомандний залік серед ТГ по громадській організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за 2021 рікперше місце.

4. В номінації «Загальнокомандна першість по громадській організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Житомирської територіальної організації 2023 року» - срібні призери.

5. Футбольний фестиваль «Даруймо радість дітям!» - бронзові призери.

6. «Колосіада кращих сільських спортсменів Житомирщини» - бронзові призерами.

Подяками Житомирської обласної військової адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення та з нагоди підведення підсумків спортивного року по ГО ЖТО ВФСТ "Колос", були відзначені:

- селищний голова Олександр Гаврилюк,

- начальник відділу гуманітарного Олена Гузюк,

голова МО ВФСТ "Колос" Михайло Шакура,

директор КУ «Дитячо-юнацька спортивна школа» селищної ради Роман Павлюк.

Подяками також відзначені:

- за багаторічний вклад у розвиток та популяризацію футболу на Житомирщині голова Пулинської федерації футболу Георгій Андрійчук;

- за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення області начальник відділу освіти Наталія Опанащук.

Це спортивне свято пошанувало тих, хто прославляє наш край спортивними досягненнями, ростить здорову молодь, тим самим дбає про майбутнє української нації.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису