«Новорічна мелодія доброти»

Дата: 25.12.2023 10:30

Справжнім передріздвяним подарунком для жителів та гостей Пулин став благодійний концерт «Новорічна мелодія доброти» вихованців та викладачів мистецької школи селищної ради.

Перед концертом проведено благодійний ярмарок, на якому було представлено сувеніри, виготовлені учнями, та дерев’яні вироби з візерунками, майстерно нанесеними дітьми. І ярмарок, і концерт проведено на підтримку Збройних Сил України.

З прийдешніми святами присутніх вітала ведуча Олена Оріховська. Зі сцени лунали пісні, хореографічні композиції, музичні твори. У концертній програмі взяли участь не тільки нинішні учні мистецької школи, але й випускники – Софія Лонська і Даша Рибчинська.

Свою майстерність показали юні:

- сопілкарі – Андрій Корнійчук, Юрій Мосійчук;

- піаністи – Дар’я Дюбченко, Діана Глубока, Софія Кучеренко, Софія Фатич;

- вокалісти – Вероніка Бродовська, Катя Римарєва, сестрички Марія та Софія Виговські, Стефанія Осіпчук;

- танцювальні колективи «Сузір’я» (керівник – Олена Оріховська) та «Грація» (керівник – Христина Черниш).

Кожен виступ супроводжувався голосними аплодисментами.

На підтримку Збройних Сил України було зібрано 15 тисяч грн.

Директорка мистецької школи Яна Сомплавська вдячна своїм колегам за працю та всім глядачам, хто долучився до творчого заходу. Це стане нашим маленьким внеском до перемоги.