Послуги по оформленню ID-карток та закордонних паспортів. Розпорядок роботи відділу ЦНАП. Розцінки.

Дата: 21.12.2023 08:45

Центр надання адміністративних послуг Пулинської селищної ради розширив спектр послуг. Тепер оформлення й видача ID-карток та закордонних паспортів проводиться в приміщенні селищної ради адміністратором відділу Оленою Лісовською.

Як і селищна рада відділ ЦНАПу – послуги по оформленню ID-карток та закордонних паспортів працює з понеділка до п’ятниці з 08.00 до 17.00 години, обідня перерва – з 13.00 до 14 години. Вихідні дні – субота, неділя.

Виготовлення ID-карток дітям від 14 до 18 років – безкоштовне.

Для дорослого населення:

- термін виготовлення ID-карток звичайних становить 20 робочих днів, вартість – 450,00 грн;

- термін виготовлення ID-карток термінових становить 10 робочих днів, вартість – 820,00 грн.

Закордонний паспорт звичайний можна оформити дітям з 0 років (від народження).

Вартість послуги становить:

- термін виготовлення звичайного закордонного паспорта (20 робочих днів) вартість – 856,00 грн;

термінове виготовлення (7 робочих днів) – становить 1496,00 грн.

Термін дії закордонних паспортів: дітям – 4 роки, дорослим (після 16 років) – 10 років.

Примітка: при оформленні паспорта неповнолітні звертаються тільки з законними представниками (батько, матір).

Електронної черги для ЦНАПів селищних рад не існує. Номер телефону для довідок: 32-9-39.