Із засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 20.12.2023 12:20

20 грудня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке вів селищний голова Олександр Гаврилюк. На засіданні розглянуто наступні питання:

- про підсумки купального сезону та затвердження заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах громади взимку;

- про стан забезпечення населення засобами індивідуального захисту органів дихання в зонах можливого хімічного забруднення;

- про стан забезпеченості якісними продуктами харчування дітей в закладах освіти громади;

- про хід виконання заходів щодо знешкодження вибухонебезпечних предметів на території громади у 2023 році;

- про проведену роботу з протидії пожежам в екосистемах під час пожежного періоду 2023 року.

З інформацією по цих питаннях виступили: начальник 27 ДПРЧ 1 ДПРЗ головного управління ДСНС України у Житомирській області Сергій Довгалюк; головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Пулинської селищної ради Борис Оріховський; головний спеціаліст безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Житомирського районного управління Держпродспоживслужби області Олександр Лігута; начальник відділу освіти Наталія Опанащук.

Заслухавши інформацію з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорень, по всіх питаннях прийнято відповідні рішення.

Також затверджено заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах громади у 2024 році.

Старостам, керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності організувати роботу по виконанню затверджених заходів у відповідний термін. Звернути увагу на персональну відповідальність за охорону життя людей.