14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 13.12.2023 14:04

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! У цей день ми вклоняємося Вам – людям, які 37 років тому віддавали своє життя та здоров’я заради порятунку нашої планети від страшної техногенної катастрофи. Ми вклоняємося перед Вашою мужністю, героїзмом, самовідданістю, професіоналізмом. Не зважаючи на відсутність інструкцій та досвіду, Ви робили все, що від Вас залежало, заради порятунку життів мільйонів інших громадян.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії, які проживають на території Пулинської громади та не шкодуючи свого здоров’я, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди та якнайшвидшої перемоги. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк