Перше вручення закордонного паспорта

Дата: 12.12.2023 14:12

Сьогодні, 12 грудня, в приміщенні селищної ради відбулася неабияка подія: перше вручення закордонного паспорта. До цього такі документи видавалися Державною міграційною службою Житомира.

Першій, кому селищний голова Олександр Гаврилюк вручив закордонний паспорт, стала жителька Пулин Валентина Іващенко. Валентина Анатоліївна замовила термінове виготовлення паспорта, що здійснюється протягом 7 днів. Звичайне виготовлення паспорта триває 20 днів.

Центр надання адміністративних послуг Пулинської селищної ради розширив спектр своїх послуг. Віднині жителям громади, щоб отримати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки чи закордонний паспорт, непотрібно їхати в м. Житомир. Це можна зробити на місці.