Родині загиблого захисника вручили державну нагороду посмертно

Дата: 11.12.2023 16:09

Фото без описуНагороди знаходять своїх Героїв, нерідко й посмертно. У день відкриття Алеї Героїв у Пулинах сім’ї загиблого Віталія Корнійчука з Пулино-Гути начальником шостого відділення Житомирського районного територіального центру комплектування Олександром Вариводою вручено державну нагороду– «Орден за мужність» ІІІ ступеня посмертно.

У перші дні війни Віталій прийшов до військкомату та виявив стійке бажання стати на захист України. 22 березня 2022 року, отримавши повістку, пройшов військову підготовку та вирушив на Схід для захисту цілісності та незалежності нашої держави.

Загинув 6 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу Олександрополя Донецької області.

У загиблого залишилась мати, два брати й сестра.

Похоронений Віталій Корнійчук на кладовищі у рідному селі – Пулино-Гуті.  Для нас Віталій назавжди залишився 24-річним усміхненим юнаком.

Громада завжди пам’ятатиме імена Героїв, які віддали свої життя, захищаючи Україну.