Повідомлення про скликання 39 чергової сесії селищної ради

Дата: 01.12.2023 12:16

про скликання 39 чергової сесії селищної ради

Відповідно до розпорядження від 28.11.2023 року №68/02-03 скликається 39 чергова сесія селищної ради 8 скликання  14 грудня 2023 року о 10-00 год. в адміністративному приміщенні за адресою: вул. Шевченка, 104, смт. Пулини

На розгляд сесії виносяться  такі питання:

1. Про хід виконання Програми  «Питна вода Пулинської селищної ради на 2022-2026 роки».
  2. Про хід виконання Програми «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021-2023 роки».
  3. Про хід виконання Програми «Організація харчування в закладах освіти Пулинської селищної ради на 2020-2023 роки».
  4. Про Програму благоустрою населених пунктів Пулинської селищної ради на 2024 - 2026 роки.
  5. Про затвердження програми розвитку дорожньої інфраструктури, ремонту та утримання автомобільних доріг комунальної власності у населених пунктах  Пулинської селищної ради на 2024-2026 роки.
  6. Про затвердження програми створення і використання  матеріальних резервів Пулинської селищної ради для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій на 2024-2026 роки.
  7. Про затвердження Програми «Організація харчування в  закладах освіти  Пулинської селищної ради  на  2024-2026 роки».
  8. Про затвердження мережі та граничної  чисельності працівників закладів освіти Пулинської селищної ради.
  9. Про фінансовий звіт КБП «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради.
  10. Про внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2023 рік.
  11. Про затвердження плану роботи селищної ради на І-ше півріччя 2024 року.
  12. Про бюджет Пулинської селищної територіальної громади на 2024 рік.
  13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  14.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення з метою зміни цільового призначення земельної ділянки.
  15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 5,4587га.
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Піддубна О.П.).
  17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Райкова І.Л.).
  18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Колесник Л.А.).
  19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (СТОВ «Надія ВП).
  20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.
  21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Ковальчук В.А.).
  22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 22,7521га.
  23. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки (Топчинська І.М.).
  24. Про дострокове припинення повноважень секретаря Пулинської селищної ради Метельської Л.О.
  25. Різне.